Program „Wsparcie osób z niepełnosprawnościami na Mazowszu” w 2024 roku

Program skierowany jest do każdej osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności zamieszkałej w miejscowości na terenie województwa mazowieckiego oraz ich opiekuna. Inicjatorem programu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Będzie on realizowany od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

Osoby uprawnione do skorzystania z programu mają prawo skorzystać z oferty przewodnika Miejsca Pamięci Treblinka lub warsztatów muzealnych we wtorki i niedziele w cenie 1 zł brutto.

Aby skorzystać z oferty niezbędny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny (tel. 25 781 16 58) lub mailowy (e-mail: sekretariat@muzeumtreblinka.eu) w celu zarezerwowania przewodnika lub warsztatów. Regulamin programu oraz formularz oświadczenia o miejscu zamieszkania w miejscowości na terenie województwa mazowieckiego dostępne poniżej.

8 stycznia 2024