Informacje dotyczące funkcjonowania Muzeum Treblinka

Zwiedzanie z przewodnikiem muzealnym ponownie dostępne

Miło nam poinformować, iż od 16.07.2020 r. przywracamy możliwość zwiedzania terenów Muzeum Treblinka z przewodnikiem muzealnym. Oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Zwiedzanie odbywa się w języku polskim. Rezerwacji usługi można dokonywać mailowo (przewodnik@muzeumtreblinka.eu ) oraz telefonicznie (25 781 16 58).

Zwiedzanie będzie odbywało się zgodnie z zasadami sanitarnymi. Szczegółowe informacje dotyczące zasad zwiedzania będą udzielane mailowo lub telefonicznie.

Możliwość płatności kartą

Od 16.07.2020 r. w Muzeum Treblinka wprowadzona została możliwość płatności kartą za wszystkie usługi i materiały dostępne w punkcie informacyjnym i na wystawie w budynku muzealnym. Zachęcamy do skorzystania z płatności bezgotówkowej.

Przypominamy, że na terenie Muzeum Treblinka obowiązuje zakaz wyprowadzania psów. Zakaz nie obowiązuje psów przewodników.

16 lipca 2020