Konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej dla zadania p.n. „Budowa obiektu wystawienniczo-edukacyjnego” na terenie Muzeum Treblinka

Informujemy, że został ogłoszony konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej dla zadania p.n. „BUDOWA OBIEKTU WYSTAWIENNICZO-EDUKACYJNEGO” na terenie Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944)

KONKURS SARP NR 1010

ORGANIZATOREM JEST:

Muzeum Treblinka. Niemiecki nazistowski obóz zagłady i obóz pracy (1941-1944)
Wólka Okrąglik 115,
08-330 Kosów Lacki

przy udziale:

Stowarzyszenia Architektów Polskich
ul. Foksal 2,
00-366 Warszawa

Regulamin z załącznikami jest dostępny na stronie Stowarzyszenia Architektów Polskich: http://1010.konkurs.sarp.pl/

Inwestycja pn. „Budowa obiektu wystawienniczo-edukacyjnego” realizowana przy pomocy dotacji celowych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa i z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

23 sierpnia 2021