Publikacja „Plan symbolicznych krzyży na Miejscu Straceń w Treblince” dostępna w sprzedaży

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że książka autorstwa Anny Remiszewskiej „Plan symbolicznych krzyży na Miejscu Straceń w Treblince” jest już dostępna w sprzedaży. Cena publikacji wynosi 20 zł.

Sprzedaż wysyłkowa jest możliwa po złożeniu zamówienia drogą e-mail pisząc na adres sekretariat@muzeumtreblinka.eu lub telefonicznie 25 781 16 58, a następnie dokonaniu przedpłaty (cena książki oraz koszty wysyłki) na konto muzeum (nr konta muzeum podajemy po złożeniu zamówienia). Przy zamówieniu ustalany jest indywidualny koszt przesyłki w zależności od ilości zamówionych książek. Koszty przesyłki są zgodne z cennikiem Poczty Polskiej.

W zamówieniu prosimy podać adres do wysyłki oraz określić rodzaj dokumentu kasowego – paragon lub faktura. W przypadku wyboru faktury prosimy o podanie niezbędnych danych.

Wszystkie dodatkowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc: 25 781 16 58 lub pisząc na adres: sekretariat@muzeumtreblinka.eu

23 marca 2021